Цитата місяця

ДЛЯ ТОГО ЩОБ СИЛА ДУМКИ "ПРАЦЮВАЛА НА ВАС”, ПОТРІБНО РОЗВИВАТИ ПОЗИТИВНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЖИТТЯ.                                                                                                                                                                                                             «Електронні мізки будуть помилятися значно точніше.» (Габріель Лауб)                                                                                                                                                                                                              Одна машина може виконувати роботу п'яти звичайних людей, але жодна машина не зможе виконати роботу однієї непересічної людини. (письменник Елберт Габбард)                                                                                                                                                                                                              «Комп’ютери — це як велосипед. Тільки для нашої свідомості» (Стів Джобс)                                                                                                                                                                                                              «Ніколи не довіряйте комп’ютеру, який ви не в змозі викинути у вікно.» (Стів Возняк)                                                                                                                                                                                                              «Разум, однажды расширивший свои границы, никогда не вернется в прежние.» (А. Ейнштейн)                                                                                                                                                                                                              Комп'ютер потрібен, щоб служити людині. Не потрібно, щоб людина служила комп'ютеру. (Г. Метьюсоу)

Таємне спілкування...

У цьому огляді ми відкриємо всім бажаючим секрети таємного листування в інтернеті. Почати слід з огляду потенційно можливих шляхів витоку інформації, і способів боротьби з ними.
1. Якщо Ви користуєтеся при спілкуванні різного роду програмами, наприклад ICQ, Skype, QIP, Miranda, або поштовими клієнтами (Outlook, Bat тощо) та ін., то викрасти вміст листування стає не складно навіть звичайному користувачеві. Існує безліч програм, установка яких на комп’ютер дозволяє викрадати тексти, набрані на клавіатурі. Серед таких програм НЕ мало і безкоштовних, або передбачають безкоштовний тестовий період (максимально до 30-ти днів). Програма, як правило, надійно ховається і доступна тільки за паролем.
2. Перший пункт не так вже й страшний, якщо у Вас персональний комп’ютер, доступ до якого маєте лише ВИ. Але якщо доводиться виходити в інтернет в пунктах колективного користування (інтернет – кафе наприклад, клуб або в гостях), то краще проявити пильність при введенні логінів і паролів, як варіант використовувати клавіатуру браузера (віртуальна клавіатура, на якій клавіші натискаються мишею). Так звичайно писати набагато повільніше, але за то без ризику перехоплення листування в цілому.
3. Не варто закривати очі на відправку повідомлення або листи. Надіслані листи можна вихопити, особливо коли трафік йде через проксі-сервер. Так що якщо за Вами стежать, то краще уникнути самого факту відправки повідомлення, або листа. Читаємо далі як це зробити, на практиці це простіше простого.
Метод таємного листування бере свій початок в Центральному розвідувальному управлінні (ЦРУ) Америки. Один з директорів ЦРУ, ім’я якому Девід Петтерс, досить тривалий період часу приховано листувався з пані Поллі Бродвіль. Ця гарна, молода жінка, за сумісництвом була і особистим біографом Девіда.
З метою зберегти переписку в повній таємниці від усіх, на озброєння був узятий самий простий і надійний спосіб.
Необхідно лише зареєструвати поштову скриньку на будь-якому гідному поштовому сервісі. Всі учасники листування мають доступ до логіну та паролю цієї поштової скриньки. Після написання листа, не слід його нікуди відправляти, необхідно просто зберегти текст в чернетках. Отже, листи ніколи не залишають межі поштової скриньки, а разом з цим можливості відстежити передачу не є можливим навіть з використанням спеціального обладнання.
Вищеописаний метод дозволить вести таємне листування, не боячись бути поміченим.

Немає коментарів :

Дописати коментар

Коментарі