Мова не про штучний інтелект, а про цифровоі копії людського мозку.
Дозволити зробити її повинна система під назвою “субстрат-незалежний розум” (Substrate-Independent Mind, SIM). Це свого роду комп’ютерний емулятор обчислювальних процесів, на яких працює людський мозок. Принаймні в цьому на 99,9 відсотків упевнені неврологи. Якщо дізнатися принцип діяльності цього механізму, можна створити йому заміну на основі кодів.
- Ідея про можливість копіювання певних частин мозку вже добре відома. Чому б не зробити це зі всім мозком? Якщо ми думаємо про себе, як про систему взаємодії з інформацією, то здатні вийти за межі майже будь-яких обмежень. Зробивши копію мозку в комп’ютері, ми зможемо обробляти більше даних і краще їх зберігати, наприклад, розмістивши думки в папках, і отримуючи доступ до них при будь-якій необхідності, – розповів Коне виданню Vice.
Подібна система, вважає нейроінженер, дозволить жити в різних, навіть віртуальних, світах. Але головним її результатом має стати можливість продовжувати, незважаючи на біологічну смерть, наукові чи художні проекти, що потребують більше часу, ніж середня тривалість життя. За словами Коне, єдине, що, швидше за все, буде не під силу SIM - почуття, від яких в житті людини залежить багато чого, в тому числі продовження роду. Спроба створити комп’ютерну копію вже була зроблена з мозком хробака. Але принципи його роботи кардинально відрізняються від ссавців. На думку нейроінженера, у найближче десятиліття вдасться “завантажити” мозок комах. Коли вчені зможуть втілити ідею з людським мозком, Коне передбачити важко.
джерело http://euromobile-ukraine.com.ua/novini/bezsmertya-z-kompyuterom-u-mozku-73585
Подумайте про переваги та недоліки такої ідеї.
Немає коментарів :
Дописати коментар
Коментарі